KONST / Litografier / Färglitografi 14499130
nr 1449 9130
Färglitografi
Magdalena Kossakowska. Signerad, numrerad 138/290. Färglitografi. Bladets mått: 63x76cm, oramad, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:20:45
100 kr
150 kr